O nas

Misja

Narciarstwo jest dla nas czymś niezwykłym.
To nie tylko praca. To przede wszystkim pasja. 

Sposób wyrażania siebie na śniegu.

Chcemy tworzyć taką szkołę, w jakiej sami chcielibyśmy się uczyć.
W zgodzie z naszymi marzeniami i wyobrażeniami.

Dołącz do nas..

Tomasz Cichy

INSTRUKTOR WYKŁADOWCA SITN PZN, Instruktor Zawodowy ISIA, Egzaminator SITN PZN - sezon 2021/22, Ratownik WOPR, Sternik, Instruktor Pływania

Aleksandra Libera-Cichy

INSTRUKTOR PZN, Instruktor Zawodowy ISIA (telemark, skitouring), Ratownik Narciarski, właściciel szkoły

Wojciech Kałucki

INSTRUKTOR PZN, Instruktor Zawodowy ISIA (telemark, skitouring)

Wojciech Konarski

INSTRUKTOR PZN

Aleksandra Nosowicz

INSTRUKTOR PZN

Jakub Hołysz

INSTRUKTOR PZN

Agata Libera

INSTRUKTOR SITN, Kierownik Sekcji Narciarstwa Adaptowanego

Dariusz Krupiak

INSTRUKTOR SITN

Tonio Cichy

reprezentacja Nartus

Adela Cichy

reprezentacja Nartus
Kim jesteśmy

nasza historia

Wielkimi krokami zbliżamy się do obchodów 30-lecia funkcjonowania Szkoły Narciarskiej NARTUS na rynku usług turystycznych.

W latach 2000-2008, naszą bazą była Stacja Narciarska Soszów w Wiśle, gdzie powstało pierwsze oficjalne biuro szkoły oraz pierwsza wypożyczalnia i serwis sprzętu sportowego. To był wspaniały i ważny czas zbierania doświadczeń narciarskich i biznesowych. Czas, kiedy nasze marzenia przekuwaliśmy na realne działania na stoku. Nieustannie tworzyliśmy – razem z gronem ambitnych Instruktorów i oddanych współpracowników. 

W roku 2009 podjęliśmy duże wyzwanie i otworzyliśmy kolejny, 8 letni rozdział w nartusowej księdze – tym razem na terenie malowniczej wsi ISTEBNA – położonej na styku trzech granic.

Pierwszym pomysłem była reaktywacja obiektu – zwanego „drugim wyciągiem” – należącego przez wiele lat do kopalni  „Krupiński” i pokazanie turystom, że warto przyjechać na przysłowiowy koniec świata, aby szkolić się, trenować i spędzać czas w przyjaznym dla narciarzy miejscu.

Dzięki naszemu wielkiemu zaangażowaniu i wytężonej pracy – przez ostatnie 10 lat – powstawał i prężnie się rozwijał Ośrodek Narciarski Złoty Groń.

Nasza misja w tym miejscu zakończyła się w roku 2017.

Podążając za marzeniami poszliśmy dalej. Aktualnie pracujemy nad nowym przedsięwzięciem i mamy nadzieję, że ta realizacja wszystkich pozytywnie zaskoczy. Zanim jednak ujrzy światło dziennie, postanowiliśmy na kilka najbliższych lat ponownie zatrzymać się..na Soszowie.

Tak oto nasza historia zatoczyła koło..

Po 30 latach działania jednego jesteśmy pewni. Jedyną stałą jest zmiana i zawsze trzeba być na nią gotowym. A praca na śniegu była, jest i będzie na zawsze naszą pasją 🙂

Kochamy ludzi i świat – to się nigdy nie zmieni!

Nasze uprawnienia szkoleniowe