Nartusy Świrusy

(narciarze w wieku 6-12 lat)

NARTUSY ŚWIRUSY

Zajęcia grupowe przeznaczone dla wytrawnych adeptów narciarstwa – dzieciaków, które potrafią samodzielnie zmienić kierunek jazdy a także swobodnie korzystają z wyciągu.

Szkolenie ma na celu rozbudzenie narciarskiej pasji – poprzez wykonywanie ćwiczeń w grupie, wspólną rozgrzewkę a także sportową rywalizację – juniorzy biorą udział w mini treningach sportowych (slalom gigant).

Szkolenia odbywają się na wszystkich trasach STACJI NARCIARSKIEJ SOSZÓW  – o programie szkolenia i wyborze tras decyduje instruktor prowadzący.

Grupy maksymalnie 8 – osobowe, prowadzone przez instruktorów z aktualnymi uprawnieniami SITN PZN.

Czas szkolenia: 5 dni / 3,5h dziennie w godzinach: 10.00-13.30

Startujemy w poniedziałki a kończymy w piątki integracyjnymi zawodami i drobnym podarunkiem. 3,5 h jeżdżenia bez przerwy to trochę dużo – dlatego podczas zajęć robimy 30 minutową przerwę.
Codziennie ustalamy z rodzicami porę o której mogą odebrać dzieci a potem przyprowadzić je na drugą część zajęć. Podczas przerwy dzieci mogą odpocząć również z instruktorami. Szczegółowy harmonogram każdego dnia szkolenia przedstawiamy na porannym zebraniu.

Koszt szkolenia to 700 PLN (cena nie obejmuje kosztów związanych z wyciągami)

Szczegółowe informacje: + 48 508 070 677

REZERWACJA MIEJSCA W GRUPIE: biuro@nartus.pl

 

Poziom zielony
dla dzieci rozpoczynających przygodę z nartami. Na tym etapie Maluchy pierwszy raz ubierają buty narciarskie i przenoszą się do nowego środowiska. Muszą na nowo nauczyć się chodzić, stać i dodatkowo poruszać się na nartach. Na poziomie zielonym oswoją się z nowymi warunkami, nauczą się samodzielnie nosić i ubierać narty oraz bezpiecznie upadać. Najważniejszą umiejętnością tego poziomu będzie samodzielne zatrzymywanie się. Nasi instruktorzy i animatorzy pomogą dzieciom prawidłowo wejść w świat narciarski. Wyeliminują błędy, pokażą jak bawić się na śniegu i pokonywać swoje słabości.
Poziom czerwony
nauka podstawowych skrętów. Dzieci nabywają umiejętność poruszania się i skręcania pługiem, a także poznają elementy jazdy na nartach ustawionych równolegle. Przychodzi czas na pierwsze ześlizgi i prowadzenie nart po śladzie instruktora. Wszystkie ćwiczenia mają formę zabawy
Poziom pomarańczowy
doskonalenie poznanych umiejętności. O ile poziom zielony i czerwony można opanować w ciągu jednego sezonu, to poziom pomarańczowy jest przeznaczony dla dzieci, które kontynuują swoją przygodę z narciarstwem nieco dłużej. To doskonalenie poznanych umiejętności i nauka nowych – jazda na krawędziach oraz opanowanie skrętu krótkiego i równoległego. Dzieci na tym poziomie potrafią zachować się w wielu różnych sytuacjach na stoku. Poziom pomarańczowy to przygotowanie do udziału w kolejnej narciarskiej przygodzie: kursie DEMONSTRATORA SITN PZN
Rezerwuj kurs Nartusy Świrusy